Naposledy aktualizováno: 19.03.2024 13:15:52

Knihovna Brněnec

Lovci perel

březen 2023

V knihovně probíhá další kolo čtenářské hry Lovci perel.

Knihovna Brněnec zve všechny děti ke čtenářské hře Lovci perel. Hra probíhá od března 2023 do března 2024. V jejím průběhu budou mít děti možnost přečíst vybrané knihy označené perlou, odpovědět na otázky a získat perly. Počítá se, i když dětem budou předčítat rodiče a společně vyplní list s otázkami.

Nejpilnější čtenáři budou navíc ohodnoceni na slavnostním vyhlášení po ukončení soutěže. Najde se někdo, kdo překoná vítěze s 30 perlami z posledního kola soutěže, která u nás probíhala v roce 2020-2022?

Co kniha, to perla - čtenářská soutěž

2020 - leden

Od ledna 2020 do ledna 2021 v knihovně probíhá čtenářská soutěž. Zúčastnit se mohou všechny děti - i předškoláci, pokud jim knihy budou předčítat rodiče.

Děti ke knize označené perlou dostanou otázky. Když je zodpoví, získají perlu. Vítězem se stává ten, který v průběhu roku nasbírá nejvíce perel. Děti mohou perly sbírat i za nepovinné otázky a za obrázek, který ke knize namalují.

Nové počítače

1.9.2016

Wink Z programu VISK3 získala naše knihovna dotaci na 3 nové počítače a dva z nich se těší na čtenáře:

OBRÁZEK : pc2.jpg

23. listopadu 2012

Smile Ukázka z připravované pohádkové knížky Romany Holasové, obyvatelky Moravské Chrastové.

(zdroj: ZRCADLO BLANENSKA A BOSKOVICKA _ úterý 18.09.2012)

Wink U příležitosti 22 let založení skautingu v Brněnci byl vydán almanach.

(pozn.: k nahlédnutí v knihovně, nebude součástí výpůjčního fondu)

OBRÁZEK : almanach_titul.jpg       OBRÁZEK : almanach_lide.jpg